Uczniowie SP Tanowo o Bogu - filmy

Opublikowano: czwartek, 04 czerwiec 2020

Zrzut ekranu 2020 06 4 o 23.27.45Gorąco zapraszamy do oglądnięcia dwóch filmów, które powstały dzięki pracy dzieci z naszej parafii na lekcji religii.

"Budząc się do Życia" oraz " Biblia"

 

 

Pierwszy film: " Budząc się do życia", przedstawia piękny świat, który stworzył Bóg. Dzieci klas 1-8 w ramach lekcji religii robiły zdjęcia majowej przyrody w Tanowie, a następnie z tych zdjęć powstał film.

Drugi film: " Biblia", powstał z czytań fragemntów Pisma Świętego. Uczniowie klas 6-8 w ramach lekcji religii czytali wybrany przez siebie fragment Pisma Świętego, a następnie z wszystkich przesłanych plików powstał jeden film.

Zdjęcia : Uczniowie SP Tanowo
Fragementy Pisma Świętego czytają Uczniowie SP Tanowo
Montaż: Katecheta Agnieszka Malicka
 
 
 
 
 

 

Odsłony: 408