Ogłoszenia Duszpasterskie Trzecia Niedziela Wielkiego Postu 2021

Opublikowano: niedziela, 07 marzec 2021

 

ogloszenia lepsze1. Czas Wielkiego Postu to czas naszej metanoi, która oznacza przemianę życia, podjęcie nowych wyzwań, pracę nad swoją duchowością, a przede wszystkim zmianę myślenia pod wpływem słowa, które kieruje do nas Bóg. Aby je usłyszeć, trzeba się zatrzymać, wyciszyć, skierować uwagę serca na Boga. Jest wiele spraw ważnych, lecz nie zaniedbajmy tego, co naprawdę istotne.
 
 
2. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będziemy rozważać mękę Pana Jezusa w czasie drogi krzyżowej o godz. 17.30. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 9.00 gorzkie żale.
3. W sobotę przypadnie 8. rocznica wyboru papieża Franciszka na Stolicę Piotrową. Niech nasza modlitwa będzie wyrazem miłości do Głowy Kościoła powszechnego.
4. Przypominam, że można złożyć do skarbony ofiarę na kwiaty do grobu, wychodząc z kościoła. Proszę tych którzy chcą w tym roku przygotować grób Pański, by po Mszy Św. zapisali się na listę w zakrystii. 
5. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
6. Na czas mojego urlopu, wszelkie sprawy proszę załatwiać z ks. Ireneuszem, który mnie zastępuje. Niech Pan Bóg Wam błogosławi na nadchodzący tydzień.
Odsłony: 122