×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Ogłoszenia Duszpasterskie Czwarta Niedziela Wielkanocna

Opublikowano: niedziela, 30 kwiecień 2023
ogloszenia lepsze1. Jutro zaczynają się nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Pierwszego maja przypada wspomnienie św. Józefa Robotnika. Wystawienie Najświętszego Sakramentu o godz. 8.30 a o godz. 9.00 Msza Św. Nie będzie Mszy o godz. 18.00.
 
 
 
 
2. We wtorek Msza Święta o godz. 18.00.
 
3. W środę (3 maja) – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji. W tym dniu Msze Św. odprawione zostaną o godz. 9.00 i 12.00 w Bartoszewie. Nie będzie Mszy Św. o godz. 11.00 i 18.00.
 
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedzę chorych od godz. 10.00.
 
5. Przypominam, że zawsze przed każda Mszą Św. można skorzystać z sakramentu spowiedzi. Wszelkie sprawy związane z biurem są załatwiane zaraz po Mszy Św.
 
6. Za tydzień w pierwszą niedziele miesiąca o godz. 9.00 zmiana tajemnic Żywego Różańca.
 
7. Życzę Wszystkim miłego odpoczynku podczas tej majówki. Przeżycia w gronie rodzinnym i wśród znajomych. Nabierajmy sił duchowych i fizycznych do zadań jakimi nas Pan Bóg obdarował.
 
8. Bóg zapłać za wszelką modlitwę i ofiary na rzecz naszej parafii jak i budowy nowego kościoła i domu parafialnego. Przygotowujemy się teraz do poważnej i dość kosztownej inwestycji zadaszenia kościoła.
Odsłony: 137