×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Ogłoszenia Duszpasterskie Trzecia Niedziela Wielkanocna

Opublikowano: niedziela, 23 kwiecień 2023
ogloszenia lepsze1. Dziś  o  godz.  15.00  z  Jasnych Błoni  w Szczecinie wyruszy  do  Archikatedry  Marsz   dla   Życia pod   hasłem   „CYWILIZACJA   ŻYCIA".   Zapraszamy wszystkich   z rodzinami  do  dawania  świadectwa  w  obronie  życia  od  poczęcia  do   naturalnej śmierci.
 
 
2. Uprzejmie  informuję,  że  zgodnie  z  Ogólnopolskim  Programem  Duszpasterskim  III  Niedziela  Wielkanocna,  23  kwietnia  br.,  jest  przeżywana  jako  Niedziela  Biblijna,  która  rozpoczyna  Tydzień  Biblijny  (23-29  kwietnia  br.).  W  tym  roku  jest  on  obchodzony  pod  hasłem: „Wierzę  w  Kościół  Ojca  i  Syna  i  Ducha  Świętego",  a  motywem  przewodnim  są  słowa: „Czy  chcecie  gardzić  Kościołem  Boga?"  (1  Kor  11,22).  
 
3. Od przyszłej niedzieli czyli od 30 kwietnia rozpoczynam odprawianie Mszy Świętej w Bartoszewie o godz. 12.00. Wszystkich miłośników tej kaplicy zapraszam serdecznie. 
 
4. Też chcę przypomnieć o porządku odprawiania Mszy Świętej. W poniedziałek Mszy Świętej nie ma. We wtorek, środę, piątek i sobotę Msza Święta o godz. 18.00 a w czwartek o godz. 9.00. Pół godziny przed każdą Mszą Świętą jest sakrament spowiedzi Świętej. Po każdej Mszy Św. załatwiane są sprawy związane z biurem.
W niedzielę Msza Św. w Tanowie o godz. 9.00, 11.00 i 18.00 (Msza recytowana) w  Bartoszewie Msza Św. o godz. 12.00.
 
5. Serdecznie dziękuję za każdą modlitwę, wpłatę, ofiarę na budowę nowego kościoła i utrzymanie bieżące naszej parafii. 
 
6. Niech Błogosławieństwo Boże towarzyszy nam w nadchodzącym tygodniu.
Odsłony: 167