×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Ogłoszenia Duszpasterskie Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Opublikowano: sobota, 20 maj 2023

ogloszenia lepsze1. Czterdzieści dni po Niedzieli Zmartwychwstania Chrystusa Kościół katolicki świętuje uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to pamiątka triumfalnego powrotu Pana Jezusa do nieba, skąd przyszedł na ziemię dla naszego zbawienia przyjmując naturę ludzką.

 

2. 24 maja Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych.

3. W piątek 26 maja obchodzimy Dzień Matki. Powierzajmy nasze mamy w modlitwie dziękczynnej. A zmarłe polecajmy Miłosierdziu Bożemu. 

4. Trwają nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. 

5. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. 

6. Jako wspólnota parafii przed nami dalsze inwestycje na budowie nowego kościoła. Przygotowujemy się do zadaszenia murów kościoła. Jest to dość kosztowna inwestycja. Dlatego bardzo proszę o wsparcie tej inicjatywy. Za wszelką modlitwę i ofiary składam serdeczne Bóg zapłać. 

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom nadchodzącego tygodnia składam serdeczne życzenia i Błogosławieństwa Bożego.

8. Niech Pan Jezus błogosławi nam na nadchodzący tydzień.

Odsłony: 127