×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Ogłoszenia Duszpasterskie XXIII Niedziela w Ciągu Rokuszenie

Opublikowano: niedziela, 04 wrzesień 2022
ogloszenia lepsze1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem. 
 
 
 
 
2. Nowy porządek odprawiania Mszy świętych w niedziele: godz. 9.00, 11.00 w Tanowie,  12.00 w Bartoszewie ( od początku maja, do końca października), i 18.00- w Tanowie ( Msza św. recytowana bez śpiewu).
W ciągu tygodnia Msze święte będą odprawiane we wtorek , środę, piątek i sobotę o godz. 18.00, a w czwartek o godz. 9.00. W poniedziałki Mszy świętej nie będzie. 
 
3. W środę, 7 września, Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 18.00. 
 
4. W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Msza Święta tego dnia o godz. 9.00.
 
5. Zapraszam do włączenia się w działalność naszych parafialnych wspólnot, w których można pogłębiać swoją formację duchową i służyć innym. W naszej parafii działają:  schola dziecięca, chór parafialny, Liturgiczna Służba Ołtarza, Żywy Różaniec - serdecznie zapraszam!  
 
6. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzę obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej.   
 
7. Bóg zapłać za każde wsparcie finansowe budowy nowego kościoła i domu parafialnego. Niech Boże bł. towarzyszy nam na nadchodzący tydzień.
Odsłony: 188