×

Błąd

[OSYouTube] Alledia framework not found

Ogłoszenia Duszpasterskie XIII Niedziela w Ciągu Roku

Opublikowano: niedziela, 27 czerwiec 2021

ogloszenia lepsze1. Jednym z owoców Eucharystii jest nasze uzdrowienie. Dokonuje się w głębokiej jedności z Bogiem i nie od razu skutki Jego działania są widoczne. Czasami trzeba dystansu, czasu, a przede wszystkim zaufania Bogu, które wzmacnia naszą wiarę w życiu codziennym.

 

 

Po wyjściu ze Mszy Świętej, pobłogosławieni przez Boga, umocnieni Jego słowem i ciałem, jesteśmy przeświadczeni, że On jest zawsze z nami, że nam błogosławi i uzdrawia nas mocą swoich sakramentów.

2. Kończy się czerwiec – miesiąc szczególnej modlitwy do Najświętszego Serca Jezusa. Mamy za co Boga uwielbiać i za co przepraszać. Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu nabożeństwa czerwcowe codziennie pół godziny przed Mszą Św.

3. We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia w sposób szczególny pamiętajmy o Piotrze naszych czasów, papieżu Franciszku, prośmy Ducha Świętego, aby towarzyszył mu w posłudze

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Będziemy się modlić w intencji powołań kapłańskich. W piątek okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej. W pierwszy piątek odwiedzę chorych od godz. 12.00.

5. W sobotę o godz. 18.00 Msza Święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi nasze niewierności i znieważenia.

6. W przyszłą niedzielę o godz. 9.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.

8. Rozpoczęła się rekrutacja na studia w ramach Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego. W ofercie Wydziału są kierunki: FAMILIOLOGIA - studia pierwszego i drugiego stopnia oraz TEOLOGIA. Więcej informacji znajduje się na stronie Wydziału Teologicznego i profilu facebookowym.

9. Dziękujmy Panu Bogu za wszystko w naszym życiu i prośmy o dalsze łaski płynące z Jego błogosławieństwa.

W tym tygodniu patronują nam:

– w poniedziałek 28 czerwca – św. Ireneusz (†ok. 202), biskup Lyonu, męczennik;

– we wtorek 29 czerwca – święci apostołowie Piotr (†ok. 64), pierwszy papież, i Paweł (†ok. 67), nazywany Apostołem Narodów;

– w sobotę 3 lipca – św. Tomasz Apostoł (†67), według tradycji zaniósł wiarę do Indii, gdzie poniósł śmierć męczeńską.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Pan Przemysław Markwast zamieszkały w Tanowie ul. Szczecińskiej 38a z Panią Magdaleną Kwaterkiewicz zamieszkałą w Tanowie ul. Szczecińska 38a.

Odsłony: 232