Bonifraterskie ziołowe szampony do włosów

Opublikowano: czwartek, 28 luty 2019

Zrzut ekranu 2019 02 26 o 16.38.52

* Do cienkich i delikatnych

* Do farbowanych

* Do przetłuszczających się

* Propolisowy, przeciwłupieżowy

 

Szampon do włosów cienkich i delikatnych

Szampon ten delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Ekstrakty ze skrzypu polnego, pokrzywy i szałwii wyraźnie wzmacniają i regenerują włosy dostarczając cebulkom włosa niezbędnych składników odżywczych. Systematyczne stosowanie szamponu zmniejsza łamliwość i rozdwajanie się końcówek, dzięki czemu włosy stają się mocne, zdrowe i odpowiednio nawilżone.

Składniki aktywne: 
• ekstrakty ze skrzypu polnego, pokrzywy i szałwii– wzmacniają i regenerują zniszczone włosy, wzmacniają i dodają objętości, 
• Witaminy B3. B5. B6. C, E – pielęgnują i odżywiają, 
• Gliceryna – nadaje włosom blask i zapobiega przesuszeniu.

Szampon do włosów farbowanych

Dzięki zawartym składnikom aktywnym szampon ten utrzymuje dłużej blask i kolor włosów farbowanych oraz odpowiednio je nawilża i wzmacnia. Szampon ten sprawia, że włosy stają się gładsze i ładnie błyszczą.

Składniki aktywne: 
• ekstrakty z szałwii i rumianku – wzmacniają, odżywiają i nawilżają włosy. 
• Witaminy B3. B5. B6. C, E – pielęgnują i odżywiają, 
• Gliceryna – nadaje włosom blask i zapobiega przesuszeniu.

Szampon do włosów przetłuszczających się

Szampon z biorsiarką i ekstraktami ziołowymi został specjalnie opracowany z myślą o pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Biosiarka jest znanym, aktywnym składnikiem o działaniu przeciwłojotokowym i przeciwłupieżowym; zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów oraz powstawaniu łupieżu. Właściwie dobrane zioła zmniejszają przetłuszczanie się włosów, łuszczenie skóry oraz świąd, jednocześnie wzmacniając cebulki włosowe.

Składniki aktywne: 
• Ekstrakty z brzozy, chmielu, mydlnicy i szałwii – wykazuje działanie przeciwzapalne zapewniając skórze głowy zdrowy wygląd, 
• Biosiarka– zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu, 
• D-panthenol– pielęgnuje, odżywia i wzmacnia cebulki włosa, 
• Witaminy B3. B5. B6. C, E – pielęgnują i odżywiają, 
• Gliceryna – nadaje włosom blask i zapobiega przesuszeniu.

Szampon propolisowy, przeciwłupieżowy

Szampon ten jest przeznaczony do stosowania w przypadku łupieżu. Posiada właściwości oczyszczające skórę głowy. Dzięki zawartości olejku z drzewa herbacianego oraz propolisu wspomaga walkę z łojotokiem i grzybicą skóry głowy jednocześnie pielęgnując i nawilżając włosy.

Składniki aktywne: 
• Propolis – wykazuje działanie bakteriobójcze i grzybobójcze, 
• Olejek z drzewa herbacianego – ma działanie bakteriobójcze i grzybobójcze dzięki temu wspomaga walkę z łupieżem, łojotokiem i grzybicą skóry, 
• D-panthenol– pielęgnuje, odżywia i wzmacnia cebulki włosa.

 

TELEFON 512 207 547

Odsłony: 85