Bonifraterskie ziołowe MAŚCI

Opublikowano: czwartek, 28 luty 2019

Zrzut ekranu 2019 02 28 o 11.08.30Bonifraterskie maści produkowane w Klasztorze, tworzone są z należytą starannością według Zakonnej receptury, aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających Pacjentów. Specjalnie dobrane składniki w naturalny sposób pielęgnują i chronią skórę oraz wykazują pozytywny efekt wspomagania organizmu w poszczególnych dolegliwościach.

 

 

 

Maść nagietkowa

Ziołowa maść działająca regenerująco, łagodząco i kojąco.Szczególnie polecana przy skórze nadmiernie wysuszonej i łuszczącej się. Stosowana wspomagająco przy pielęgnacji skóry z problemami z łuszczycą.

Właściwości: Maść nagietkowa jestszczególnie polecana przy skórze nadmiernie wysuszonej i łuszczącej się. Jest stosowana wspomagająco przy pielęgnacji skóry z problemami z łuszczycą.

 

Maść wirginijska

Ziołowa maść na skórę niedotlenioną i ze skłonnością do alergii. W okresie zimowym maść idealnie nadaje się do skóry wrażliwej na zimno, wilgoć oraz mającej tendencję do wysuszania.

Właściwości: Maść wykazuje działanie łagodzące na skórę niedotlenioną i ze skłonnością do alergii. W okresie zimowym maść idealnie nadaje się do skóry wrażliwej na zimno, wilgoć oraz mającej tendencje do wysuszania. Maść dzięki zawartości oczaru łagodzi także trądzik, zapobiega powstawaniu zmarszczek i spłyca już istniejące, rozświetla i odmładza skórę. Także przyspiesza gojenie sie ran, poparzeń, podrażnień.

 

Maść na zrogowaciałe pięty

Regenerująca maść do zniszczonej i szorstkiej skóry stóp. Zmiękcza i wygładza wysuszoną, szorstką i zniszczoną skórę. Zapobiega powstawaniu odcisków.

Właściwości: Maść na zrogowaciałe pięty zmiękcza i wygładza wysuszoną, szorstką i zniszczoną skórę stóp oraz zapobiega powstawaniu odcisków.

 

ZIołowa maść rozgrzewająca

Ulga dla stóp, mięśni i stawów

Właściwości: To preparat innowacyjnie opracowany z wykorzystaniem wiedzy i tradycji ziołolecznictwa. Starannie dobrany kompleks naturalnych olejków i ekstraktów roślinnych w połączeniu z kapsaicyną sprawiają, że maść jest niezwykle skuteczna i ma szerokie spektrum zastosowań:

  • do rozgrzania stóp przy efekcie tzw. „zimnych stóp”;
  • do rozgrzania okolic klatki piersiowej i pleców;
  • do rozgrzania układów stawowo-mięśniowych przed i po intensywnym wysiłku (np. u sportowców);
  • przy dysfunkcjach stawowo- mięśniowych.

 

Maść z Wit. A

Działa ochronnie, regenerująco, pielęgnacyjnie

Właściwości: To doskonała maść na przesuszoną i popękaną skórę, działa osłaniająco, regeneruje naskórek i zmniejsza rogowacenie. Łagodzi podrażnienia, stany zapalne skóry i przyspiesza gojenie się ran. Odżywia skórę dzięki wysokiej zawartości witaminy A. Nawilża przenikając głęboko w skórę, pomaga przywrócić jej naturalny stan nawilżenia, elastyczności i jędrności. Pomaga łagodzić oparzenia, odmrożenia, chroni przed działaniem innych szkodliwych czynników zewnętrznych. Chroni skórę i pozostawia uczucie naturalnej miękkości i gładkości.

 

TELEFON 512 207 547

Odsłony: 77