Promocja w sklepiku z ziołami

Opublikowano: wtorek, 26 luty 2019

45500523 2201670690157144 2379404481755348992 nPROMOCJA - 25 % TANIEJ

VENOCZAR ZIOŁOWE TABLETKI

Ciężkie nogi, żylaki, obrzęki, hemoroidy, a także "przy okazji" - krążenie, wzrok, słuch, pamięć.

Venoczar® to preparat pomagający utrzymać dobrą cyrkulację krwi w mikronaczyniach (kasztanowiec) oraz normalną funkcję naczyń (krwawnik, oczar wirginijski), przyczynia się do zmniejszenia obrzęku przynosząc ulgę i zmniejszenie uczucia ciężkości nóg (ruszczyk, nostrzyk, kasztanowiec), chroni komórki przed uszkodzeniem oksydacyjnym (pestki winogron, miłorząb), zmniejsza żylaki, uelastycznia skórę wokół żylaków, dodatkowo przyczyniając się do ogólnego wzmocnienia organizmu (mumio).

Właściwości poszczególnych składników:

Ruszczyk kolczasty – wspiera prawidłowe funkcjonowanie naczyń żylnych, przyczynia się do zmniejszenia obrzęku przynosząc ulgę zmęczonym nogom; odświeża i daje uczucie lekkości nóg.

Pestki winogron – ekstrakt z pestek winogron wspiera zachowanie szczelności naczyń oraz chroni błony komórkowe przed destrukcyjnym działaniem wolnych rodników. Pomaga zmniejszyć żylaki, hemoroidy.

Nostrzyk żółty – tradycyjnie stosowany w celu zmniejszenia odczucia ciężkich nóg, polepsza krążenie obwodowe.

Kasztanowiec – pomaga utrzymać prawidłowe krążenie krwi w nogach, ekstrakt z nasion kasztanowca zwyczajnego standaryzowany na 20% zawartości escyny przyczynia się do utrzymania dobrej cyrkulacji krwi w mikronaczyniach, a więc pomaga zmniejszyć żylaki, obrzęki, hemoroidy.

Miłorząb dwuklapowy – pomaga wzmocnić funkcje poznawcze, wspiera układ krążenia, a także narządy wzroku i słuchu, ma właściwości przeciwutleniające.

Perz właściwy – reguluje przepuszczalność ścian naczyń krwionośnych, pomocniczo stosowany w obrzękach.

Mumio – wspiera funkcje umysłowe i poznawcze, wpływa ogólnie wzmacniająco na cały organizm.

Krwawnik pospolity – pomaga utrzymać normalną funkcję naczyń krwionośnych.

Oczar wirginijski – tradycyjnie stosowany w celu zmniejszenia uczucia ciężkości nóg.

Preparat przeznaczony jest do suplementacji diety osób dorosłych o zwiększonym zapotrzebowaniu na składniki pozwalające utrzymać w zdrowiu naczynia krwionośnie oraz wspierające prawidłowe funkcjonowanie naczyń żylnych.

zioła