Z Różańcem przez życie - Różaniec Św. Ojca Pio.

Opublikowano: sobota, 07 listopad 2015

BŁOGOSŁAWIĘ WAS!

ORĘDZIE PANA JEZUSA

Przekazane za pośrednictwem Klemensa Dominiquez Gomes

w Palmar de Troya ( Hiszpania)

" Moje dzieci, nie potraficie wyobrazić sobie tej wielkiej radości, którą Moje Serce odczuwa, gdy odmawiacie Różaniec Ojca Pio, gdyż zachęca on do pokuty. Odmawiając go czynicie to za tych, którzy nie modlą się, którzy bluźnią i Moje Najświętsze Serce obrażają, z którego tylko Miłosierdzie płynie dla wszystkich. Im więcej modlicie się, tym więcej grzeszników nawracacie i tym więcej osób zbliża się do Mnie w Eucharystii, w której daję się wam dla waszego dobra. Moje dzieci! Jest on pewnym znakiem zjednoczenia się z Przenajświętszą Trójcą i Moją Najświętszą Matką też i waszą Matką."

Różaniec Świętego Ojca Pio.

św. Ojciec Pio : "Módlcie się - czas nagli. Przylgnijcie do Różańca. Ledwie się obudzisz, nie pozostawiaj ani sekundy szatanowi, zaczynaj odmawiać Różaniec. Nawet wtedy, gdy pracujesz : myjesz naczynia czy cokolwiek innego robisz, módl się - bo wtedy nie dajesz miejsca szatanowi, żeby pracował w twoich myślach. A poza tym kroczysz w wolności i zawsze jesteś spokojny. Z tą swoją bronią przeciwko atakom szatana nie rozstawaj się nigdy. Zawsze odmawiaj Różaniec. Okazujcie wdzięczność Maryi, bo Ona dała nam Jezusa. Kto dużo się modli na Różańcu, ten się zbawia. Kto mało się modli, ten jest narażony na niebezpieczeństwo. Kto się nie modli na Różańcu, jest już w niebezpieczeństwie. Kto się nie modli wcale, ten się potępia. Zawsze odmawiaj Różaniec. Niech Ci Maryja przemieni w radość wszystkie cierpienia. Módl się - tym się zwycięża szatana. A szatan tak się lęka Maryi, że kiedy człowiek wypowiada Jej Imię, on pierwszy się na jego wołanie stawia, aby przeszkodzić, wytrącić z ręki Różaniec, a wy się módlcie, kochajcie Maryję i czyńcie dobro. Odmawiajcie Różaniec, odmawiajcie go zawsze, jak tylko możecie."

Odsłony: 1825