Odpust Parafialny 2018r. - zdjęcia

Opublikowano: poniedziałek, 11 czerwiec 2018

Do Serca Twojego, uciekamy się, Jezu, Boski Zbawicielu!

 

 

8 czerwca obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Tym samym „imieniny” Parafii, a więc Odpust. Mszę Świętą Odpustową o godzinie 18 celebrował ks. Tomasz z Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Szczecinie. Po Mszy Świętej Proboszcz Ks. Marcin zaprosił wszystkich do ogrodu Kościoła, gdzie czekał wspólnie przygotowany obiad i słodki poczęstunek. Na Odpuście gościliśmy także Księdza Proboszcza z Jasienicy. Podczas tej Uroczystości Ks. Tomasz poświęcił i pobłogosławił nowo otwarty sklepik z ziołami Braci Bonifratrów z Zakonu Szpitalnego Św. Jana Bożego. Z okazji Święta Najświętszego Serca Pana Jezusa, dzieci przygotowały dla Pana Jezusa prace, którymi pięknie udekorowano Kościół. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 369