Rekolekcje Wielkopostne 2017

Opublikowano: czwartek, 06 kwiecień 2017

 

W dniach 2- 5 kwietnia w naszej Parafii odbyły się Rekolekcje Wielkopostne. W godzinach wieczornych, podczas Mszy Świętej, swoje rekolekcje mieli dorośli wierni. Dość licznie skorzystali oni z Sakramentu Pokuty i Pojednania, uczestniczyli w Eucharystii i wysłuchali nauk, które wygłosił ks. Krzysztof Maj z Parafii św. Jana Chrzciciela w Szczecinie.

 

Trwać w Chrystusie, wzrastać w miłości, być dla bliźniego dobrym jak chleb. Jak dobry i bardzo ważny jest Bóg w życiu człowieka, jak ważne jest przebaczenie, modlitwa, radość i pokój. Jak cenna jest wiara, nadzieja i miłość. Dużo było rozważań, przemyśleń. Wszystkie prowadzące do największej Miłości - Jezusa Chrystusa. Jego Najdroższe Serce jest otwarte każdemu.

 

Najświętsze Serce Pana Jezusa - dziękujemy Ci za ten czas.

Dziękujemy Ci Jezu, że pozwalasz nam trwać przy Twoim Krzyżu. 

Dziękujemy Ci za to, że pozwalasz nam po prostu przy Tobie być.

 

Kliknij "czytaj więcej" aby zobaczyć zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 791