28 września - VIII Międzynarodowa Akcja "Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata"

Opublikowano: poniedziałek, 28 wrzesień 2015

Koronka na ulicach miast świata! - Iskra Bożego Miłosierdzia

JEZU UFAM TOBIE

„Koronka do Miłosierdzia Bożego na ulicach miast świata” jest międzynarodową akcją apostolską, która polega na tym, aby w godzinie śmierci Pana Jezusa - czyli o godz. 15.00 zjednoczyć się w modlitwie o miłosierdzie dla świata, odmawiając Koronkę na skrzyżowaniach ulic miast i wsi. Każdy może się przyłączyć. Wystarczy znaleźć swoje miejsce na skrzyżowaniu i łącząc się duchowo z innymi, odmówić samotnie lub w grupie Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

W Starym Zakonie wysyłałem proroków do ludu swego z gromami, dziś wysyłam  ciebie do  całej  ludzkości z Moim Miłosierdziem (Dz. 1588).

Odsłony: 871