Ogłoszenia Duszpasterskie Poniedziałek Wielkanocny, 22 kwietnia 2019r.

Opublikowano: poniedziałek, 22 kwiecień 2019
ogloszenia lepsze1. Trwa oktawa uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego. Msze Święte dzisiaj według porządku świątecznego. Zapraszam do udziału w Eucharystii, także w pozostałe dni oktawy.

2. Dzisiaj naszymi ofiarami wspieramy katolickie uczelnie i wydziały teologiczne w Polsce. Kto ma taką wolę może to uczynić wrzucając ofiarę do skarbony wychodząc z kościoła.
3. W kolejnym dniu nowenny przed świętem Bożego Miłosierdzia zapraszam do odmawiania Koronki przed Mszą Świętą o godz. 18.00.
4. Z racji na trwającą oktawę Świat Wielkanocnych, w najbliższy piątek nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
5. Na czas mojego wyjazdu zastępować mnie będzie ks. Łukasz Szczygielski. Wszelkie sprawy związane z parafią proszę kierować do niego po Mszach Św. W razie pilnego kontaktu podaję nr telefonu do niego +48 661 606 220.
6. Przyszła niedziela rozpoczyna obchodzony w Kościele w Polsce Tydzień Miłosierdzia.