Ogłoszenia Duszpasterskie 25 grudnia 2018

Opublikowano: wtorek, 25 grudzień 2018
Zrzut ekranu 2018 12 25 o 19.09.14Uroczystość Narodzenia Pańskiego
 
1. Drodzy Parafianie i Goście, w tę świętą noc Bożego narodzenia zgromadziliśmy się we wspólnocie Kościoła, aby dzielić radość z przyjścia Pana. Narodzenie Jezusa przyniosło ludzkości upragnione zbawienie, nadzieję i pokój serc. Życzmy sobie nawzajem, aby w tegoroczne święta Pan Bóg na nowo znalazł miejsce i narodził się w naszych sercach, rodzinach i parafialnej wspólnocie. Życzę Wam, Drodzy Parafianie, Waszym Gościom i wszystkim obecnym w świątyni, wszelkich Bożych łask oraz przepięknych świątecznych dni w gronie najbliższych. 
2. Jutro Msze Św. o godz. 9.30 i 11.00, nie będzie Mszy o godz. 8.00, w drugi dzień świąt Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. W drugi dzień Świąt, wychodząc z Kościoła będziemy mogli wesprzeć ofiarą Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny w Szczecinie. 
3. Serdecznie składam podziękowanie za dekorację świąteczną firmie „Uroczysko” mieszczącej się w Tanowie przy ul. Gunickiej prowadzonej przez państwa  Zofię i Józefa Węgrzynów.  Bóg zapłać pani Krystynie Abyzow i Pani Justynie Korzybskiej za posprzątanie świątyni. 
Odsłony: 451