Ogłoszenia Duszpasterskie na Jedenastą Niedzielę Zwykłą.

Opublikowano: sobota, 16 czerwiec 2018

1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

 

2. Zachęcamy do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz. 17.30.

 

3. W piątek zapraszam dzieci, rodziców, nauczycieli na Mszę Św. o godz. 8.00. Będziemy dziękowali za rok szkolny i prosili o Boże Błogosławieństwo na czas wakacji.

 

4. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas każdej Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

 

5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

 

6. Wychodząc z kościoła można dzisiaj jak i za tydzień, wesprzeć ofiarą do skarbony, kolonie organizowane przez Caritas dla najuboższych dzieci z naszej diecezji. 

 

7. Zapraszam w tygodniu do sklepiku z ziołami i innymi produktami Ojców Bonifratrów. Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku, od godz. 10.00 do 12.00 i od 16.00 do 17.30.

 

8. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.

 

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

 

  • 21 VI – św. Alojzy Gonzaga (1568-1591), zrezygnował z kariery i bogactwa, zmarł jako kleryk jezuicki opiekujący się chorymi podczas zarazy w Rzymie. 
Odsłony: 192