Życzenia Wielkanocne w Roku Ducha Świętego

Opublikowano: sobota, 31 marzec 2018

Jan Matejko „Zmartwychwstanie”

 

W Roku Ducha Świętego składam Wam serdeczne życzenia, przeżywając na nowo tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.  Święty Alfons Maria de Liguori ułożył kiedyś tę krótką modlitwę, która może też być życzeniem:

 

„Panie, obym tak przeżywał dzisiaj zmartwychwstanie
dzięki łasce, bym mógł je przeżywać jutro w rzeczywistości”.

 

Życzę więc, aby przeżywanie tych tajemnic było źródłem siły i nadziei w życiu osobistym, w Waszych rodzinach i wspólnotach. Radosne „Alleluja” niech rozbrzmiewa w Waszych sercach i napełnia pokojem codzienne życie. Niech to doświadczenie, doda Wam mocy do pokonywania trudów i wspomaga w dawaniu świadectwa o Bogu pełnym miłosierdzia wobec każdego człowieka.

  

 

Życzy ks. Proboszcz Marcin Madej

Odsłony: 363