życzenia świąteczne

Opublikowano: poniedziałek, 24 grudzień 2012

W betlejemskiej stajence spotykają się niebo i ziemia. Niebo przyszło na ziemię. Dlatego z tego właśnie miejsca na wszystkie czasy rozchodzi się światło; dlatego tam rozpala się radość; dlatego tam rodzi się śpiew.

/Benedykt XVI/

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

wszystkim Parafianom, Gościom oraz  sympatykom naszej Parafii

pragnę złożyć  najserdeczniejsze życzenia obfitości Łask  Bożych, pomyślności i radości, poznania  Miłości  Bożej  i wiary.

Wiara rośnie gdy przeżywana jest jako doświadczenie otrzymanej miłości i kiedy  jest przekazywana jako doświadczenie  łask i radości.

Dlatego dziś, u stóp  Betlejemskiego Żłóbka,  u stóp Nowonarodzonego  Zbawiciela, tam  gdzie  Niebo  styka się  Ziemią, życzę Wam wszystkim

Miłości

bo to właśnie  ona jest  silniejsza niż  śmierć,  jest  przyczyną  i początkiem  wszystkiego.

Życzę  Wam  aby napełniła  Wasze serca  wiarą i nadzieją na każdy dzień  Waszego życia

z Bożym  Błogosławieństwem

Ksiądz  Włodzimierz