Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego

Opublikowano: piątek, 20 kwiecień 2012

Rekolekcje Uzdrowienia Wewnętrznego, organizowane przez Ojca Redemptorystę dal osób z terenu Pomorza Zachodniego to  niezwykle cenne przeżycie, wzmacniające szczególnie te osoby, które borykają się z różnymi problemami natury emocjonalnej i duchowej. Myślę, że to wyjątkowa okazja, by skorzystać z tych Rekolekcji właśnie na naszym terenie, gdyż Redemptoryści organizują je głównie na terenach Polski południowej i wschodniej.

Jesli uda się zorganizować Rekolekcje czerwcowe (14-17.06.2012), będzie możliwość zorganizowania części drugiej, pogłębionej - we wrześniu 2012.

Miejsce: Zieleniewo, k. Choszczna

Wszystkie szczegółowe informacje znajdują sie na stronie: www.cadr.redemptor.pl, a pytania organizacyjne można zgłaszać do p. Janiny Kojder pod nr 501-099-201.

Odsłony: 1115