Niepowtarzalny e - book Ojca Leona

Opublikowano: środa, 18 kwiecień 2012

Mamy dla Was kolejną, ciekawą propozycję i, co więcej, jesteśmy przekonani, że spodoba się Wam. Wraz z ojcem Leonem przygotowaliśmy niezwykłą niespodziankę. Zapewne większość z Was czyta książki autorstwa ojca Leona, a skoro do nas zaglądacie, można przypuszczać, że śledzicie wpisy na blogu oraz filmy.

Tym razem nie będzie to kolejny film, ale coś o wiele bardziej niezwykłego. Chcielibyśmy każdemu z Was wysłać wyjątkowy i niepowtarzalny e-book autorstwa ojca Leona. Wyjątkowy – bo dotychczas nigdzie nie publikowany w całości.

Niepowtarzalny – bo są to zebrane i opracowane w formie książkowej kolejne odcinki z serii „Ojca Leona słów kilka”, które zapewne dobrze znacie z naszego serwisu. Tym razem to już nie filmy, ale krótkie felietony, poruszające najważniejsze sprawy i problemy codziennego życia, bliskie każdemu z Was, a dzięki temu, że są teraz w jednej publikacji, zawsze można do nich wrócić w razie potrzeby.

Odsłony: 1144